HISÅS-STEVNET 2003
Resultater fra
200m (100m)
(Oppdatert
27.04.2003 19:28
)
HOVEDSKYTING
MESTERSKAP
Mesterskap Klasse 2-5
1 |
Kurt E. Bekkevold |
Nordstrand |
(5) |
343 |
2 |
Knut Bråthen |
Kongsberg |
(5) |
342 |
3 |
Bjørn Olav Bjørseth |
Høland/Bjørkelangen |
(5) |
342 |
4 |
Tommy Gjølberg |
Nøtterø |
(5) |
342 |
5 |
Pål Øivind Ørmen |
Råde |
(5) |
342 |
6 |
Øyvind Johannessen |
Frogn og Drøbak |
(5) |
342 |
7 |
Dag Rasmussen |
Nordstrand |
(5) |
341 |
8 |
Harald Enger |
Nøtterø |
(5) |
341 |
9 |
Per Terje Sønsterud |
Nordre Modum |
(5) |
341 |
10 |
Ole J. Nyengen |
Trøgstad |
(5) |
340 |
11 |
Mikkel Voll Stokkli |
Rælingen |
(5) |
340 |
12 |
Geir Tønjum |
Skarpskytten |
(5) |
340 |
13 |
Arild Jønsson |
Torsnes |
(5) |
339 |
14 |
Per Inge Heen |
Eidsberg |
(5) |
339 |
15 |
Bjørn E. Andersen |
Nordre Land |
(5) |
339 |
16 |
Vanja Ramstad |
Degernes |
(5) |
339 |
17 |
Harald Urstad |
Rygge |
(5) |
338 |
18 |
Tor Arne Haugen |
Nordstrand |
(4) |
338 |
19 |
Rolf Sønstegård |
Øymark |
(5) |
338 |
20 |
Trond A. Midtbø |
Spydeberg |
(5) |
338 |
Mesterskap V55
1 |
Ivar Ligård |
Ullensaker |
345 |
2 |
Steinar Haakafoss |
Skjeberg |
343 |
3 |
Halvar Stormoen |
Ullensaker |
342 |
3 |
Tore Moe Gumø |
Notodden |
342 |
5 |
Halvor Nordskog |
Lunde |
340 |
6 |
Kåre Bakken |
Frogn og Drøbak |
339 |
7 |
Willy Enger |
Nøtterø |
339 |
8 |
Jon Arne Eie |
Kråkstad |
339 |
9 |
Harald Juliussen |
Sarpsborg |
339 |
10 |
Gunnar Skjæret |
Trysilfjeld |
338 |
11 |
Jan Erik Isaksen |
Moss og Våler |
336 |
12 |
Gunnar Amundsen |
Torsnes |
335 |
13 |
Kåre Strøm |
Ullensaker |
334 |
14 |
Odd Bjørn Busk |
Bamble og Langesund |
333 |
15 |
Olav Løkslid |
Lunde |
331 |
16 |
Per Olav Holden |
Ullensaker |
330 |
17 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og omegn |
327 |
18 |
Knut Vik |
Frogn og Drøbak |
323 |
19 |
Odd Voldberg |
Halden |
319 |
20 |
Svein Hansen |
Ullensaker |
243 |
Grunnlagspokal
1 |
Harald Urstad |
Rygge |
98 9-x |
2 |
Pål Øivind Ørmen |
Råde |
98 8-x |
3 |
Odd Erik Ertnes |
Moss og Våler |
98 8-x |
4 |
Geir Tønjum |
Skarpskytten |
98 8-x |
4 |
Giske Back |
Nordstrand |
98 8-x |
6 |
Trond A. Midtbø |
Spydeberg |
98 8-x |
6 |
Tore Dahl |
Eidsberg |
98 8-x |
8 |
Tommy Gjølberg |
Nøtterø |
97 |
8 |
Thomas Fosser |
Trøgstad |
97 |
10 |
Harald Enger |
Nøtterø |
97 |
10 |
Asbjørn Nygård |
Spydeberg |
97 |
12 |
Bjørn Olav Bjørseth |
Høland/Bjørkelangen |
97 |
12 |
Roar Forfot |
By skytterlag |
97 |
12 |
Mikkel Voll Stokkli |
Rælingen |
97 |
15 |
Trond E. Andersen |
Nordre Land |
97 |
16 |
Audun Aasgaard |
Nordstrand |
96 |
17 |
Kurt E. Bekkevold |
Nordstrand |
96 |
17 |
Joakim Tveter |
Frogn og Drøbak |
96 |
19 |
Knut Bråthen |
Kongsberg |
96 |
20 |
Bjørn E. Andersen |
Nordre Land |
96 |
Klasse1
1 |
Steinar Pedersen |
Sem |
228 |
2 |
Jon Sverre Rimstad |
Halden |
227 |
3 |
Torill Richardsen |
Torsnes |
219 |
4 |
Egil Saksæther |
Buer/Kornsjø |
218 |
5 |
Johnny Elmar |
Sørum |
212 |
6 |
Roger Micalsen |
Moss og Våler |
204 |
7 |
Beate Borge |
Degernes |
203 |
Klasse 2
1 |
Tom Moland |
Andebu |
230 |
2 |
Øivind Levordsen |
Fredrikstad |
220 |
3 |
Glenn Strand |
Torsnes |
215 |
4 |
Hans-Henrik Jæger |
Torsnes |
215 |
5 |
Nina Moe |
Torsnes |
214 |
6 |
Terje Fagerheim |
Eidsberg |
213 |
7 |
Magnus Lund |
Andebu |
210 |
8 |
Erik Rynning |
Moss og Våler |
205 |
9 |
Øystein Moræus |
Buer/Kornsjø |
204 |
10 |
Dag Naalum |
Aremark |
203 |
11 |
Sigmund Østby |
Skjeberg |
197 |
12 |
Elin Ødegård |
Rødenes |
196 |
13 |
Terje Strand |
Torsnes |
173 |
14 |
Morten Bergstrøm |
Buer/Kornsjø |
163 |
Klasse 3
1 |
Ronny Granerud |
Søndre Høland |
228 |
2 |
Aina Nøkleby |
Trøgstad |
225 |
3 |
Arne Palerud |
Drangedal |
223 |
4 |
Oddvar Andersen |
Sarpsborg |
223 |
5 |
Caroline J. Hegna |
Sem |
213 |
6 |
Johan Garmo |
Moss og Våler |
213 |
7 |
Tor Høgsveen |
Porsgrund |
212 |
8 |
Yngve Hjerpekjønn |
Andebu |
212 |
9 |
Liv K. Andersen |
Nittedal |
211 |
10 |
Morten Bjerknæs |
Frogn og Drøbak |
203 |
Klasse 4
1 |
Giske Back |
Nordstrand |
242 |
2 |
Tor Arne Haugen |
Nordstrand |
240 |
3 |
Hans P. Nyengen |
Trøgstad |
240 |
4 |
Trond E. Andersen |
Nordre Land |
239 |
5 |
Robert Gjølberg |
Sem |
236 |
6 |
Asbjørn Jensen |
Holmestrand og omegn |
233 |
7 |
Knut Larsen |
Nordstrand |
233 |
8 |
Kjell E. Krøkje |
Moss og Våler |
233 |
9 |
Jørgen Haugestad |
Moss og Våler |
233 |
10 |
Bjørn Kolshus |
Eidsberg |
232 |
11 |
Rune Raknerud |
Trøgstad |
232 |
12 |
Per Tollerud |
Hobøl |
232 |
13 |
Roy Fredriksen |
Eidsberg |
232 |
14 |
Trond Sørvik |
Oslo Østre |
231 |
15 |
Svein Erik Skotterud |
Rælingen |
231 |
16 |
Jan Jansen |
Buer/Kornsjø |
230 |
17 |
Kai Stenbeck |
Fredrikstad |
230 |
18 |
Petter A. Smukkestad |
Spydeberg |
230 |
19 |
Steinar Hågensen |
Rygge |
229 |
20 |
Joakim Tveter |
Frogn og Drøbak |
228 |
21 |
Hans A. Døvle |
Sem |
228 |
22 |
Rolf H. Hegna |
Sem |
227 |
23 |
Arild Johansen |
Torsnes |
225 |
24 |
Anne Christine Ødegaard |
Buer/Kornsjø |
224 |
25 |
Øivind Ødegård |
Rødenes |
224 |
26 |
Terje Wennersgård |
Frogn og Drøbak |
224 |
27 |
Tom Johansen |
Sørkedalen |
222 |
28 |
Janne Daltorp |
Søndre Høland |
221 |
29 |
Olav Aaker |
Torsnes |
221 |
30 |
Morten Fuglevåg |
Nordstrand |
220 |
31 |
Knut T. Skaug |
Åsheim |
216 |
32 |
Jan O. Halden |
Nordre Land |
212 |
Klasse 5
1 |
Kurt E. Bekkevold |
Nordstrand |
244 |
2 |
Per Terje Sønsterud |
Nordre Modum |
244 |
3 |
Knut Bråthen |
Kongsberg |
243 |
4 |
Bjørn Olav Bjørseth |
Høland/Bjørkelangen |
243 |
5 |
Harald Enger |
Nøtterø |
243 |
6 |
Øyvind Johannessen |
Frogn og Drøbak |
243 |
7 |
Pål Øivind Ørmen |
Råde |
243 |
8 |
Geir Tønjum |
Skarpskytten |
243 |
9 |
Øyvind Nitteberg |
Høland/Bjørkelangen |
242 |
10 |
Tommy Gjølberg |
Nøtterø |
242 |
11 |
Trond A. Midtbø |
Spydeberg |
242 |
11 |
Rolf Sønstegård |
Øymark |
242 |
13 |
Harald Urstad |
Rygge |
241 |
14 |
Ole J. Nyengen |
Trøgstad |
241 |
15 |
Dag Rasmussen |
Nordstrand |
241 |
16 |
Vanja Ramstad |
Degernes |
241 |
17 |
Sigbjørn Lunner |
Høland/Bjørkelangen |
240 |
18 |
Kjell Roar Livold |
Eidsberg |
240 |
19 |
Per Inge Heen |
Eidsberg |
240 |
20 |
Øyvind Leonsen |
Urskog |
240 |
21 |
Knut B. Sætherskar |
Lillehammer |
240 |
21 |
Mikkel Voll Stokkli |
Rælingen |
240 |
23 |
Nina Bøe |
Høland/Bjørkelangen |
239 |
24 |
Arild Jønsson |
Torsnes |
239 |
25 |
Gard Sørvik |
Oslo Østre |
239 |
26 |
Ragnar Flaatnes |
Andebu |
239 |
27 |
Kjell Egil Norum |
Norheim |
239 |
28 |
Trygve Skaug |
Lillehammer |
239 |
28 |
Odd Erik Ertnes |
Moss og Våler |
239 |
28 |
Bjørn T. Stalsberg |
Holmestrand og omegn |
239 |
31 |
Bjørn E. Andersen |
Nordre Land |
239 |
32 |
Marius Gangnes |
Søndre Høland |
239 |
33 |
Tone Halvorsen |
Rygge |
238 |
34 |
John Bjørseth |
Høland/Bjørkelangen |
238 |
35 |
Nils Thomas Valand |
Grindølen |
238 |
36 |
Odd P. Nythe |
Frogn og Drøbak |
238 |
37 |
Tor-Arne Solbakken |
Rygge |
238 |
38 |
Lars Lind |
Jordet |
238 |
39 |
Christian H. Lilleng |
Moss og Våler |
238 |
40 |
Rune Wallin |
Eidsberg |
237 |
41 |
Agnes Midtbø |
Spydeberg |
237 |
42 |
Lars Bugge |
Frogn og Drøbak |
237 |
43 |
Roar Forfot |
By skytterlag |
237 |
44 |
Knut Melby |
Atrå |
236 |
45 |
Geir Lindheim |
Drangedal |
236 |
46 |
Lars Næprud |
Rælingen |
236 |
47 |
Per Hersleth |
Moss og Våler |
235 |
48 |
Runar Holter |
Moss og Våler |
235 |
49 |
Espen Glosli |
Degernes |
235 |
49 |
Jørn Daltorp |
Søndre Høland |
235 |
51 |
Henning Nøkleby |
Trøgstad |
235 |
52 |
Lars R. Sandvik |
Nordstrand |
234 |
53 |
Jørgen Kvame |
Moss og Våler |
234 |
54 |
Terje V. Strand |
Trøgstad |
234 |
55 |
Erling Flesberg |
Moss og Våler |
234 |
56 |
Asbjørn Nygård |
Spydeberg |
234 |
57 |
Tore Dahl |
Eidsberg |
233 |
58 |
Kai Magne Mauseth |
Moss og Våler |
233 |
58 |
Håkon Eilertsen |
Sørum |
233 |
60 |
Audun Aasgaard |
Nordstrand |
233 |
61 |
Sverre Saxebøl |
Frogn og Drøbak |
233 |
62 |
Lars Starnd |
Høland/Bjørkelangen |
232 |
63 |
Thomas Fosser |
Trøgstad |
231 |
64 |
Jan Lundtveit |
Drangedal |
229 |
65 |
Lars Esse |
Bamble og Langesund |
229 |
66 |
Harald Buer |
Spydeberg |
228 |
67 |
Gunstein Lauvrak |
Nordstrand |
226 |
68 |
Bjørn V. Gjerstad |
Degernes |
226 |
69 |
Roger Storløkken |
Nordre Land |
220 |
Klasse V55
1 |
Ivar Ligård |
Ullensaker |
248 |
2 |
Jon Arne Eie |
Kråkstad |
245 |
3 |
Willy Enger |
Nøtterø |
244 |
4 |
Tore Moe Gumø |
Notodden |
244 |
5 |
Gunnar Skjæret |
Trysilfjeld |
244 |
6 |
Svein Hansen |
Ullensaker |
243 |
7 |
Steinar Haakafoss |
Skjeberg |
243 |
8 |
Halvar Stormoen |
Ullensaker |
243 |
9 |
Jan Erik Isaksen |
Moss og Våler |
242 |
10 |
Harald Juliussen |
Sarpsborg |
242 |
11 |
Kåre Bakken |
Frogn og Drøbak |
241 |
12 |
Halvor Nordskog |
Lunde |
241 |
13 |
Svend Holtet |
Høland/Bjørkelangen |
240 |
14 |
Johan M. Syversen |
Eidsberg |
239 |
15 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og omegn |
239 |
16 |
Gunnar Amundsen |
Torsnes |
239 |
16 |
Audun Solbraa |
Drangedal |
239 |
18 |
Odd Bjørn Busk |
Bamble og Langesund |
239 |
19 |
Olav Løkslid |
Lunde |
238 |
20 |
Åge Lilleng |
Moss og Våler |
238 |
21 |
Hans Heer |
Eidsberg |
238 |
22 |
Kåre Strøm |
Ullensaker |
237 |
23 |
Per Olav Holden |
Ullensaker |
237 |
24 |
Martin Hauger |
Spydeberg |
237 |
25 |
Arne Myrås |
Eidsberg |
235 |
26 |
Knut Vik |
Frogn og Drøbak |
232 |
27 |
Svein Reidar Karlsen |
Holla |
232 |
28 |
Odd Voldberg |
Halden |
229 |
29 |
Jan Berger |
Kråkstad |
224 |
30 |
Tore Danielsen |
Frogn og Drøbak |
220 |